search

طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه آسان و فوری

clock icon زمان خواندن ۱ دقیقه مینا پوردانا سه‌شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۰۳

طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه آسان و فوری
۵/ ۴.۷۵
امتیاز دهید
کافی است به نوشیدن یک لیوان یخ در بهشت خانگی شیرین فکر کنید، به بلورهای ریز یخ که در دهان آب می‌شوند و گرمای تابستان را از وجودتان دور می‌کنند. ما طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه را برایتان می‌گوییم تا در این فصل گرم از نوشیدن آن لذت ببرید.

ارزش غذایی

انرژی48 کیلوکالری
کربوهیدرات12 گرم
پروتئین1 گرم
چربی کل0 گرم
کلسترول0 میلی گرم
فیبر خوراکی0.6 گرم
preparation time icon

زمان آماده سازی

10 دقیقه

cooking time icon

زمان پخت

دقیقه

serve icon

تعداد سرو

2 نفر

مواد لازم

هندوانه - منجمد4 پیمانه
آب لیمو 2 قاشق غذاخوری
نعنا تازه 4 برگ
عسل به دلخواه
آب - سرد1 پیمانه

روزهای داغ تابستان که به منزل برمی‌گردید، هیچ چیز به اندازه یک لیوان نوشیدنی سرد و تگری نمی‌چسبد. برای تهیه یک یخ در بهشت خانگی خوشمزه به چیز زیادی احتیاج ندارید. برای مثال یخ در بهشت هندوانه یک نوشیدنی جذاب تابستانی است که خیلی سریع آماده می‌شود. 

طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه

طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه

  1. هندوانه را ببرید و پوست و هسته‌های آن را جدا کنید. گوشت هندوانه را به مکعب‌ها ۲ سانتی‌متری خرد کرده و در ظرفی دربسته بریزید. هندوانه را برای ۲ ساعت در فریزر قرار دهید.
  2.  هندوانه منجمد را به همراه آب لیمو، برگ‌های نعنا و آب (یا سودا) در مخلوط‌کن بریزید. با توجه به قدرت مخلوط‌کن، مواد را برای ۳۰ تا ۶۰ ثانیه ترکیب کنید. در صورتی که بافت یخ در بهشت شما به اندازه کافی منسجم نبود، می‌توانید با ریختن کمی یخ در مخلوط‌کن آن را غلیظ‌تر کنید.
  3. کمی از یخ در بهشت بچشید. در صورت نیاز، شیرینی آن را با اضافه‌کردن کمی عسل (یا شکر) تنظیم کنید. به همین سادگی یخ در بهشت هندوانه‌ای شما آماده است.

 

نظرات کاربران