search

مخلفات

row view buttoncolumn view button
طرز تهیه پوره سیب زمینی با شیر و بدون شیر
دوشنبه 17 بهمن 1401 16:11 | مخلفات
طرز تهیه پوره سیب زمینی با شیر و بدون شیر

پوره سیب زمینی یک همراه خوشمزه برای سرو کنار انواع خوراک گوشت و مرغ سوخاری است. دستور پوره سیب زمینی با شیر و کره را اینجا بخوانید و حتما در منزل امتحان کنید.

طرز تهیه سس تریاکی
چهارشنبه 27 مرداد 1400 15:37 | مخلفات
طرز تهیه سس تریاکی

اگر تجربه خوردن مرغ تریاکی را داشته باشید، می‌دانید سس تریاکی چیست. تریاکی برای مزه‌دار کردن انواع گوشت و به صورت سس روی غذاها استفاده می‌شود و طعم فوق‌العاده‌ای دارد. در این مطلب طرز تهیه سس تریاکی اصیل را به شما می‌گوییم.

طرز تهیه ادویه گرام ماسالا (گراماسالا) هندی در خانه
یک‌شنبه 02 خرداد 1400 00:10 | مخلفات
طرز تهیه ادویه گرام ماسالا (گراماسالا) هندی در خانه

شاید در دستورهای آشپزی نام ادویه گراماسالا به گوشتان خورده باشد، اما ندانید چیست و چه عطر و بویی دارد. این ادویه هندی از ترکیب چند ادویه دیگر درست می‌شود. ما طرز تهیه ادویه گرام ماسالا، کاربرد و موارد مصرف آن را به شما می‌گوییم.

طرز تهیه سس فلفل تایلندی (سیراچا) در خانه
سه‌شنبه 17 فروردین 1400 04:27 | مخلفات
طرز تهیه سس فلفل تایلندی (سیراچا) در خانه

سس فلفل تایلندی مانند بقیه غذاهای این کشور حسابی تند و تیز است. اگر از خوردن غذاها و چاشنی‌های تند لذت می‌برید، پیشنهاد می‌کنیم سس سیراچا را حتما امتحان کنید. ما طرز تهیه سس فلفل تایلندی را با تمام نکات آن به شما می‌گوییم.

طرز تهیه دیپ قارچ (سس قارچ خامه‌ای)
یک‌شنبه 08 فروردین 1400 02:34 | مخلفات
طرز تهیه دیپ قارچ (سس قارچ خامه‌ای)

دیپ قارچ یا همان سس قارچ خامه‌ای می‌تواند به همراه نان ترد یا چیپس برای میان وعده یا پذیرایی از مهمانان انتخاب خوبی باشد. طرز تهیه دیپ قارچ را بخوانید و این سس خوشمزه را در منزل آماده کنید.

طرز تهیه چیپس خانگی در فر؛ خوشمزه و کم چربی
دوشنبه 25 اسفند 1399 08:28 | میان‌وعده
طرز تهیه چیپس خانگی در فر؛ خوشمزه و کم چربی

چیپس از آن خوراکی‌هایی است که همه از خوردن آن لذت می‌برند. اما به خاطر چربی بالا و شرایط تهیه ناسالم بسیاری از افراد از آن پرهیز کرده و حتی به فرزندانشان نیز اجازه خوردن چیپس‌های آماده فروشگاهی را نمی‌دهند. در این مطلب ما طرز تهیه چیپس خانگی در فر را به شما خواهیم گفت که علاوه بر چربی پایین و سالم بودن، می‌توانید طعم آن را به دلخواه خود تعیین کنید. این چیپس خانگی جذاب را در خانه تهیه کرده و نوش جان کنید.

طرز تهیه سس آووکادو (گواکامولی) برای دیپ و ساندویچ
شنبه 16 اسفند 1399 14:57 | مخلفات
طرز تهیه سس آووکادو (گواکامولی) برای دیپ و ساندویچ

شاید اسم گواکامولی یا سس آووکادو به گوشتان خورده باشد یا آن را در دستورهای آشپزی دیده باشید. اما گواکامولی چیست و چطور درست می‌شود. ما در این مطلب طرز تهیه سس آووکادو و کاربردهای آن را به شما می‌گوییم. پس تا پایان مطلب با ما باشید و حتما این سس مغذی و خوش طعم را امتحان کنید.

طرز تهیه پیاز کاراملی برای غذاها
چهارشنبه 29 بهمن 1399 13:14 | مخلفات
طرز تهیه پیاز کاراملی برای غذاها

پیاز کاراملایز یا پیاز کاراملی برای همبرگر، خوراک ماهیچه، سوپ پیاز فرانسوی و بسیاری از غذاهای دیگر استفاده می‌شود. تهیه پیاز کاراملی بسیار آسان است اما قلق‌های خاص خودش را دارد. در این مطلب طرز تهیه پیاز داغ کاراملی و نکات آن را به شما می‌گوییم.

طرز تهیه سس سبزیجات خوشمزه برای سالاد
پنج‌شنبه 02 بهمن 1399 16:26 | مخلفات
طرز تهیه سس سبزیجات خوشمزه برای سالاد

یک سس سالم گیاهی با طعمی فوق‌العاده که می‌توانید آن را جایگزین مایونز کنید. علاوه سیر، پیازچه و سبزیجات تازه طعم خاصی به این سس می‌بخشند که آن را برای انواع سالاد و حتی در کنار چیپس مناسب می‌کند. طرز تهیه سس سبزیجات را بخوانید و سریع‌تر برای درست‌کردن آن دست به کار شوید.

طرز تهیه دیپ پنیر فتا
چهارشنبه 24 دی 1399 12:51 | مخلفات
طرز تهیه دیپ پنیر فتا

یک کاسه دیپ پنیر فتا و کمی چیپس یا نان ترتیا، ترکیبی است که هیچ‌کس دست رد به سینه آن نخواهد زد. برای تماشای فوتبال، فیلم سینمایی یا دورهمی و تولد این دیپ را تهیه کنید و از آن لذت ببرید. طرز تهیه دیپ پنیر فتا را در ادامه بخوانید.

طرز تهیه استاک سبزیجات (عصاره سبزیجات)
سه‌شنبه 23 دی 1399 13:01 | مخلفات
طرز تهیه استاک سبزیجات (عصاره سبزیجات)

راز داشتن یک سوپ یا خوراک خوشمزه، استفاده از عصاره سبزیجات خانگی است. به همین دلیل ما طرز تهیه استاک سبزیجات را در این مطلب برایتان آورده‌ایم.

طرز تهیه سس پستو سبز (پستوی ریحان)
شنبه 20 دی 1399 01:36 | مخلفات
طرز تهیه سس پستو سبز (پستوی ریحان)

اگر از طرفداران انواع پاستا، پنینی یا سالاد با سس پستو هستید، حتما طرز تهیه سس پستو سبز ما را بخوانید. پستوی ریحان طعم بسیار خوبی به غذاها می‌بخشد و در عین حال بسیار سالم و مغذی است. این سس خوشمزه گیاهی را امتحان کنید.

طرز تهیه سس پنیر چدار
دوشنبه 01 دی 1399 13:22 | مخلفات
طرز تهیه سس پنیر چدار

حتما تا به حال سس‌های غلیظ پنیری را در تبلیغات رستوران‌ها دیده‌اید. سس پنیر چدار در کنار سبزیجات خام یا انواع سوخاری‌ یک ترکیب وسوسه برانگیز است که کسی نمی تواند از آن بگذرد. طرز تهیه سس پنیر چدار را بخوانید و آن را در منزل با کیفیت بالایی تهیه کنید.

طرز تهیه خوراک لوبیا چیتی مکزیکی
سه‌شنبه 27 آبان 1399 15:20 | غذای گیاهی
طرز تهیه خوراک لوبیا چیتی مکزیکی

این بار خوراک لوبیا را به روشی جدید آماده کنید، خوراک لوبیا چیتی مکزیکی بسیار ساده است و طعمی تند و عطری اشتها برانگیز دارد. از این خوراک خوشمزه می‌توانید برای تهیه ساندویچ‌ تاکو نیز استفاده کنید.

طرز تهیه سس بالزامیک برای سالاد
سه‌شنبه 20 آبان 1399 02:24 | مخلفات
طرز تهیه سس بالزامیک برای سالاد

اگر دوست دارید انواع سالاد را در رژیم غذایی خود گنجانده و تغذیه سالمتری داشته باشید، بهتر است سس سالاد شما نیز سالم باشد. سس بالزامیک و خردل یک انتخاب حرفه‌ای و جذاب است که در رستوران‌ها سرو می‌شود و روش تهیه آسانی نیز دارد. طرز تهیه سس بالزامیک برای سالاد را در ادامه بخوانید و حتما آن را امتحان کنید،‌ بدون شک عاشق آن می‌شوید.

طرز تهیه گل کلم پفکی با سس مخصوص
دوشنبه 19 آبان 1399 23:17 | آشپزی ملل
طرز تهیه گل کلم پفکی با سس مخصوص

گل کلم پفکی را می‌توانید به عنوان دورچین و یا یک غذای سبک و سالم میل کنید. این طرز تهیه گل کلم پفکی بدون نیاز به روغن است. نتیجه کار یک گل کلم سوخاری و ترد با پوششی پفکی است که با سس مخصوص حتی خوشمزه‌تر نیز می‌شود. پس تا فصل گل کلم است این سوخاری جذاب و سالم را امتحان کنید.

طرز تهیه سس ارده برای ساندویچ
پنج‌شنبه 15 آبان 1399 23:36 | مخلفات
طرز تهیه سس ارده برای ساندویچ

یک سس خوشمزه و سالم که بر پایه‌ی ارده و آب لیمو تهیه شده و اصالت آن به آشپزی مدیترانه و خاورمیانه برمی‌گردد. با خواندن طرز تهیه سس ارده می‌توانید یک ساندویچ شاورما یا فلافل حرفه‌ای و خوشمزه در خانه تهیه کنید.

طرز تهیه پنیر پارمسان گیاهی
دوشنبه 28 مهر 1399 03:14 | غذای گیاهی
طرز تهیه پنیر پارمسان گیاهی

پیدا کردن محصولات سازگار با رژیم غذایی گیاهخواری به ویژه رژیم وگان، ممکن است شما را با مشکلاتی مواجه کند. به همین دلیل ما طرز تهیه پنیر پارمسان گیاهی را در این مطلب به شما می گوییم که به سادگی آماده شده و در بسیاری از غذاخا به کمک شما خواهد آمد.

طرز تهیه پنیر ریکوتا
چهارشنبه 16 مهر 1399 01:33 | مخلفات
طرز تهیه پنیر ریکوتا

این پنیر ایتالیایی خامه‌‌ای همه جا به کار شما خواهد آمد، هم روی نان تست صبحانه و هم در انواع پاستا، لازانیا و فیلینگ تارت‌ها. چه چیزی بهتر از این که با صرف ۳۰ دقیقه زمان پنیر خانگی و تازه‌ی آماده به مصرف خود را داشته باشید؟ اگر شیر و لیموترش یا سرکه در آشپزخانه دارید، طرز تهیه پنیر ریکوتا را بخوانید و همین حالا دست به کار شوید.

طرز تهیه سس خوشمزه زاتزیکی
دوشنبه 07 مهر 1399 17:00 | مخلفات
طرز تهیه سس خوشمزه زاتزیکی

یک سس سالم و خوشمزه برای ساندویچ‌ها و یا در کنار چیپس و ترتیلا!‌ طرز تهیه سس خوشمزه زاتزیکی را بخوانید و حتما آن را امتحان کنید.

طرز تهیه شکلات تلخ خانگی
چهارشنبه 02 مهر 1399 11:49 | مخلفات
طرز تهیه شکلات تلخ خانگی

گرچه شکلات تلخ را می توان به سادگی از فروشگاه‌ها خرید، اما تهیه آن در منزل و با طعم‌ها و اشکال متنوع می‌تواند سرگرمی خوشمزه‌ای برای شما باشد. طرز تهیه شکلات تلخ خانگی را بخوانید و آن را به فرصتی برای همکاری با بچه‌ها تبدیل کنید.

طرز تهیه سس آلفردو در خانه
سه‌شنبه 01 مهر 1399 14:12 | مخلفات
طرز تهیه سس آلفردو در خانه

به راحتی و در ۲۰ دقیقه سس آلفردو را آماده کرده و خانواده خود را به یک وعده پاستای خوشمزه مهمان کنید. طرز تهیه سس آلفردو در خانه را با ما بیاموزید.

طرز تهیه مربای تمشک با دانه چیا
شنبه 29 شهریور 1399 15:54 | مخلفات
طرز تهیه مربای تمشک با دانه چیا

مربایی ترش و شیرین و خوشمزه حاوی ویتامین‌های آ، ث و کلسیم که می تواند صبحانه شما را پربارتر کند. طرز تهیه مربای تمشک با دانه چیا را بخوانید و در صورت دسترسی نداشتن به تمشک آن را با توت‌فرنگی تهیه کنید.

طرز تهیه سس مارینارا خانگی
چهارشنبه 12 شهریور 1399 09:39 | مخلفات
طرز تهیه سس مارینارا خانگی

سسی تهیه شده از گوجه‌فرنگی تازه و سبزیجات که برای پختن غذاهای متفاوت به کار شما خواهد آمد. طرز تهیه سس مارینارا خانگی را بخوانید و این چاشنی خوشمزه را درست کنید.

طرز تهیه بلال شیرین با سس مخصوص
چهارشنبه 15 مرداد 1399 17:51 | مخلفات
طرز تهیه بلال شیرین با سس مخصوص

گرچه درست کردن بلال کبابی روی ذغال از تشریفات دورهمی‌های قدیمی محسوب می‌شد اما امروزه با سبک زندگی آپارتمان نشینی، شاید برای هرکسی برپا کردن آتش و تهیه بلال به این روش مقدور نباشد. در طرز تهیه بلال شیرین با سس مخصوص را به شما خواهیم گفت که روشی آسان و کم‌زحمت است.

طرز تهیه دیپ پیاز برشته
یک‌شنبه 05 مرداد 1399 14:54 | تغذیه
طرز تهیه دیپ پیاز برشته

در این مطلب طرز تهیه دیپ پیاز برشته را به شما می‌گوییم، سسی گیاهی و خوشمزه که از مایونز و خامه ترش تهیه می‌شود. این سس را می‌توانید با سبزیجات خام، نان برشته یا حتی همراه ساندویچ‌های خود میل کنید.

طرز تهیه سس هلندی
پنج‌شنبه 12 تیر 1399 22:29 | مخلفات
طرز تهیه سس هلندی

معمولا سس‌ها برای طعم دادن به غذاها و سالادها به کار می‌روند. اما انواع فروشگاهی و فرآوری‌شده آن حاوی نمک و شکر افزوده بوده و شما را برای استفاده از آن‌ها محدود می‌کنند. طرز تهیه سس هلندی را برای تجربه‌ی یک طعم جدید بیاموزید.

طرز تهیه ترشی گیلاس
دوشنبه 09 تیر 1399 16:20 | مخلفات
طرز تهیه ترشی گیلاس

فصل تابستان با میوه‌های خوش‌ آب ‌و رنگش ما را به درست‌کردن انواع مربا و ترشی تشویق می‌کند. گیلاس هم از میوه‌هایی است که همه‌ی محصولات تهیه‌شده از آن مانند مربا، ترشی و کمپوت، خوشمزه و پرطرفدار هستند. برای یاد گرفتن طرز تهیه ترشی گیلاس این مطلب را بخوانید.

طرز تهیه برگه سیب دارچینی
سه‌شنبه 20 خرداد 1399 15:13 | تنقلات
طرز تهیه برگه سیب دارچینی

برگه‌های سیب پخته به‌آسانی تهیه می‌شوند، این برگه‌ها سرشار از فیبر خوراکی هستند و تردی لذت‌بخش چیپس سیب‌زمینی را بدون چربی و کالری افزوده فراهم می‌کنند.

چطور به سرعت از همه چیز ترشی درست کنیم
شنبه 10 خرداد 1399 17:33 | مخلفات
چطور به سرعت از همه چیز ترشی درست کنیم

این راهنمای قدم به قدم به شما می‌آموزد چطور با استفاده از سبزیجات مختلف ترشی‌های سریع و یخچالی درست کنید. بله البته که می توانید یک بطری ترشی را بدون دردسر از سوپرمارکت بخرید، اما ترشی‌های خانگی خوشمزه‌تر و سالم‌تر هستند و درست کردن آنها ساده‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید.

طرز تهیه سس سیب خانگی
جمعه 09 خرداد 1399 16:13 | مخلفات
طرز تهیه سس سیب خانگی

با تهیه این سس سیب خانگی، دیگر نیازی به خرید محصولات فروشگاهی نخواهید داشت. این سس خانگی کاملا شیرین بوده و همراه با پنکیک بسیار عالی است. در ادامه یک روش ساده برای تهیه سس سیب را آموزش داده‌ایم.

طرز تهیه پاپ کورن خانگی
سه‌شنبه 23 اردیبهشت 1399 10:06 | مخلفات
طرز تهیه پاپ کورن خانگی

با اینکه انواع پاپ کورن آماده در فروشگاه‌ها وجود دارد اما آماده کردن آن در خانه بسیار ساده و همچنین سالم‌تر است. ما در اینجا طرز تهیه پاپ کورن خانگی را آورده‌ایم که می‌توانید به سادگی و ظرف چند دقیقه این تنقلات را آماده کنید. به یاد داشته باشید که پاپ کورن فیبر بالایی دارد و با خوردن آن دچار سیری کاذب خواهید شد و مناسب کسانی است که به دنبال کاهش وزن هستند.

طرز تهیه سس اسپاگتی خانگی با گوجه‌فرنگی تازه
یک‌شنبه 07 اردیبهشت 1399 08:02 | مخلفات
طرز تهیه سس اسپاگتی خانگی با گوجه‌فرنگی تازه

از این سس می‌توانید در تهیه غذاهایی مانند لازانیا و بادمجان با پنیر پارمسان نیز استفاده کنید.

طرز تهیه ترشی تخم‌ مرغ
یک‌شنبه 31 فروردین 1399 13:28 | مخلفات
طرز تهیه ترشی تخم‌ مرغ

شاید برایتان عجیب باشد، اما با تخم مرغ هم می‌شود ترشی تهیه کرد. البته طرز تهیه آن آسان است و می‌توانید ادویه‌هایی مانند پرک‌های فلفل قرمز، زردچوبه، پودر کاری و دانه‌های خردل برای طعم و رنگ دادن به آن اضافه کنید.

طرز تهیه ترشی گلابی
شنبه 23 فروردین 1399 09:31 | مخلفات
طرز تهیه ترشی گلابی

ترشی گلابی یکی از مخلفاتی است که در کنار غذای اصلی می‌تواند رنگ و طعمی ویژه به غذای شما ببخشد. طرز تهیه ترشی گلابی سبز خوراکی را بخوانید و یک چاشنی جدید برای کنار غذای خود داشته باشید.

طرز تهیه سس باربیکیو
پنج‌شنبه 07 فروردین 1399 16:32 | مخلفات
طرز تهیه سس باربیکیو

طرز تهیه یک سس باربیکیوی عالی را یاد بگیرید و از مهمانان خود با یک طعم باورنکردنی و جذاب پذیرایی کنید.

سه راهکار شگفت‌انگیز برای استفاده از آب ترشی
پنج‌شنبه 07 فروردین 1399 12:47 | مخلفات
سه راهکار شگفت‌انگیز برای استفاده از آب ترشی

ترشی‌ها چه خانگی باشند و چه از فروشگاه خریداری شده باشند، نه‌تنها یک خوراکی خوشمزه برای فصل تابستان هستند بلکه خوراکی پرطرفداری برای تمام سال محسوب می‌شوند. اما زمانی که ترشی‌ها تمام می‌شوند آیا باید تمام آب شور و ترش آن را دور بریزید؟ خیر، این کار اسراف است.

طرز تهیه پوره سیب زمینی با شیر و بدون شیر
دوشنبه 17 بهمن 1401 16:11 | مخلفات
طرز تهیه پوره سیب زمینی با شیر و بدون شیر

پوره سیب زمینی یک همراه خوشمزه برای سرو کنار انواع خوراک گوشت و مرغ سوخاری است. دستور پوره سیب زمینی با شیر و کره را اینجا بخوانید و حتما در منزل امتحان کنید.

طرز تهیه سس تریاکی
چهارشنبه 27 مرداد 1400 15:37 | مخلفات
طرز تهیه سس تریاکی

اگر تجربه خوردن مرغ تریاکی را داشته باشید، می‌دانید سس تریاکی چیست. تریاکی برای مزه‌دار کردن انواع گوشت و به صورت سس روی غذاها استفاده می‌شود و طعم فوق‌العاده‌ای دارد. در این مطلب طرز تهیه سس تریاکی اصیل را به شما می‌گوییم.

طرز تهیه ادویه گرام ماسالا (گراماسالا) هندی در خانه
یک‌شنبه 02 خرداد 1400 00:10 | مخلفات
طرز تهیه ادویه گرام ماسالا (گراماسالا) هندی در خانه

شاید در دستورهای آشپزی نام ادویه گراماسالا به گوشتان خورده باشد، اما ندانید چیست و چه عطر و بویی دارد. این ادویه هندی از ترکیب چند ادویه دیگر درست می‌شود. ما طرز تهیه ادویه گرام ماسالا، کاربرد و موارد مصرف آن را به شما می‌گوییم.

طرز تهیه سس فلفل تایلندی (سیراچا) در خانه
سه‌شنبه 17 فروردین 1400 04:27 | مخلفات
طرز تهیه سس فلفل تایلندی (سیراچا) در خانه

سس فلفل تایلندی مانند بقیه غذاهای این کشور حسابی تند و تیز است. اگر از خوردن غذاها و چاشنی‌های تند لذت می‌برید، پیشنهاد می‌کنیم سس سیراچا را حتما امتحان کنید. ما طرز تهیه سس فلفل تایلندی را با تمام نکات آن به شما می‌گوییم.

طرز تهیه دیپ قارچ (سس قارچ خامه‌ای)
یک‌شنبه 08 فروردین 1400 02:34 | مخلفات
طرز تهیه دیپ قارچ (سس قارچ خامه‌ای)

دیپ قارچ یا همان سس قارچ خامه‌ای می‌تواند به همراه نان ترد یا چیپس برای میان وعده یا پذیرایی از مهمانان انتخاب خوبی باشد. طرز تهیه دیپ قارچ را بخوانید و این سس خوشمزه را در منزل آماده کنید.

طرز تهیه چیپس خانگی در فر؛ خوشمزه و کم چربی
دوشنبه 25 اسفند 1399 08:28 | میان‌وعده
طرز تهیه چیپس خانگی در فر؛ خوشمزه و کم چربی

چیپس از آن خوراکی‌هایی است که همه از خوردن آن لذت می‌برند. اما به خاطر چربی بالا و شرایط تهیه ناسالم بسیاری از افراد از آن پرهیز کرده و حتی به فرزندانشان نیز اجازه خوردن چیپس‌های آماده فروشگاهی را نمی‌دهند. در این مطلب ما طرز تهیه چیپس خانگی در فر را به شما خواهیم گفت که علاوه بر چربی پایین و سالم بودن، می‌توانید طعم آن را به دلخواه خود تعیین کنید. این چیپس خانگی جذاب را در خانه تهیه کرده و نوش جان کنید.

طرز تهیه سس آووکادو (گواکامولی) برای دیپ و ساندویچ
شنبه 16 اسفند 1399 14:57 | مخلفات
طرز تهیه سس آووکادو (گواکامولی) برای دیپ و ساندویچ

شاید اسم گواکامولی یا سس آووکادو به گوشتان خورده باشد یا آن را در دستورهای آشپزی دیده باشید. اما گواکامولی چیست و چطور درست می‌شود. ما در این مطلب طرز تهیه سس آووکادو و کاربردهای آن را به شما می‌گوییم. پس تا پایان مطلب با ما باشید و حتما این سس مغذی و خوش طعم را امتحان کنید.

طرز تهیه پیاز کاراملی برای غذاها
چهارشنبه 29 بهمن 1399 13:14 | مخلفات
طرز تهیه پیاز کاراملی برای غذاها

پیاز کاراملایز یا پیاز کاراملی برای همبرگر، خوراک ماهیچه، سوپ پیاز فرانسوی و بسیاری از غذاهای دیگر استفاده می‌شود. تهیه پیاز کاراملی بسیار آسان است اما قلق‌های خاص خودش را دارد. در این مطلب طرز تهیه پیاز داغ کاراملی و نکات آن را به شما می‌گوییم.

طرز تهیه سس سبزیجات خوشمزه برای سالاد
پنج‌شنبه 02 بهمن 1399 16:26 | مخلفات
طرز تهیه سس سبزیجات خوشمزه برای سالاد

یک سس سالم گیاهی با طعمی فوق‌العاده که می‌توانید آن را جایگزین مایونز کنید. علاوه سیر، پیازچه و سبزیجات تازه طعم خاصی به این سس می‌بخشند که آن را برای انواع سالاد و حتی در کنار چیپس مناسب می‌کند. طرز تهیه سس سبزیجات را بخوانید و سریع‌تر برای درست‌کردن آن دست به کار شوید.

طرز تهیه دیپ پنیر فتا
چهارشنبه 24 دی 1399 12:51 | مخلفات
طرز تهیه دیپ پنیر فتا

یک کاسه دیپ پنیر فتا و کمی چیپس یا نان ترتیا، ترکیبی است که هیچ‌کس دست رد به سینه آن نخواهد زد. برای تماشای فوتبال، فیلم سینمایی یا دورهمی و تولد این دیپ را تهیه کنید و از آن لذت ببرید. طرز تهیه دیپ پنیر فتا را در ادامه بخوانید.

طرز تهیه استاک سبزیجات (عصاره سبزیجات)
سه‌شنبه 23 دی 1399 13:01 | مخلفات
طرز تهیه استاک سبزیجات (عصاره سبزیجات)

راز داشتن یک سوپ یا خوراک خوشمزه، استفاده از عصاره سبزیجات خانگی است. به همین دلیل ما طرز تهیه استاک سبزیجات را در این مطلب برایتان آورده‌ایم.

طرز تهیه سس پستو سبز (پستوی ریحان)
شنبه 20 دی 1399 01:36 | مخلفات
طرز تهیه سس پستو سبز (پستوی ریحان)

اگر از طرفداران انواع پاستا، پنینی یا سالاد با سس پستو هستید، حتما طرز تهیه سس پستو سبز ما را بخوانید. پستوی ریحان طعم بسیار خوبی به غذاها می‌بخشد و در عین حال بسیار سالم و مغذی است. این سس خوشمزه گیاهی را امتحان کنید.

طرز تهیه سس پنیر چدار
دوشنبه 01 دی 1399 13:22 | مخلفات
طرز تهیه سس پنیر چدار

حتما تا به حال سس‌های غلیظ پنیری را در تبلیغات رستوران‌ها دیده‌اید. سس پنیر چدار در کنار سبزیجات خام یا انواع سوخاری‌ یک ترکیب وسوسه برانگیز است که کسی نمی تواند از آن بگذرد. طرز تهیه سس پنیر چدار را بخوانید و آن را در منزل با کیفیت بالایی تهیه کنید.

طرز تهیه خوراک لوبیا چیتی مکزیکی
سه‌شنبه 27 آبان 1399 15:20 | غذای گیاهی
طرز تهیه خوراک لوبیا چیتی مکزیکی

این بار خوراک لوبیا را به روشی جدید آماده کنید، خوراک لوبیا چیتی مکزیکی بسیار ساده است و طعمی تند و عطری اشتها برانگیز دارد. از این خوراک خوشمزه می‌توانید برای تهیه ساندویچ‌ تاکو نیز استفاده کنید.

طرز تهیه سس بالزامیک برای سالاد
سه‌شنبه 20 آبان 1399 02:24 | مخلفات
طرز تهیه سس بالزامیک برای سالاد

اگر دوست دارید انواع سالاد را در رژیم غذایی خود گنجانده و تغذیه سالمتری داشته باشید، بهتر است سس سالاد شما نیز سالم باشد. سس بالزامیک و خردل یک انتخاب حرفه‌ای و جذاب است که در رستوران‌ها سرو می‌شود و روش تهیه آسانی نیز دارد. طرز تهیه سس بالزامیک برای سالاد را در ادامه بخوانید و حتما آن را امتحان کنید،‌ بدون شک عاشق آن می‌شوید.

طرز تهیه گل کلم پفکی با سس مخصوص
دوشنبه 19 آبان 1399 23:17 | آشپزی ملل
طرز تهیه گل کلم پفکی با سس مخصوص

گل کلم پفکی را می‌توانید به عنوان دورچین و یا یک غذای سبک و سالم میل کنید. این طرز تهیه گل کلم پفکی بدون نیاز به روغن است. نتیجه کار یک گل کلم سوخاری و ترد با پوششی پفکی است که با سس مخصوص حتی خوشمزه‌تر نیز می‌شود. پس تا فصل گل کلم است این سوخاری جذاب و سالم را امتحان کنید.

طرز تهیه سس ارده برای ساندویچ
پنج‌شنبه 15 آبان 1399 23:36 | مخلفات
طرز تهیه سس ارده برای ساندویچ

یک سس خوشمزه و سالم که بر پایه‌ی ارده و آب لیمو تهیه شده و اصالت آن به آشپزی مدیترانه و خاورمیانه برمی‌گردد. با خواندن طرز تهیه سس ارده می‌توانید یک ساندویچ شاورما یا فلافل حرفه‌ای و خوشمزه در خانه تهیه کنید.

طرز تهیه پنیر پارمسان گیاهی
دوشنبه 28 مهر 1399 03:14 | غذای گیاهی
طرز تهیه پنیر پارمسان گیاهی

پیدا کردن محصولات سازگار با رژیم غذایی گیاهخواری به ویژه رژیم وگان، ممکن است شما را با مشکلاتی مواجه کند. به همین دلیل ما طرز تهیه پنیر پارمسان گیاهی را در این مطلب به شما می گوییم که به سادگی آماده شده و در بسیاری از غذاخا به کمک شما خواهد آمد.

طرز تهیه پنیر ریکوتا
چهارشنبه 16 مهر 1399 01:33 | مخلفات
طرز تهیه پنیر ریکوتا

این پنیر ایتالیایی خامه‌‌ای همه جا به کار شما خواهد آمد، هم روی نان تست صبحانه و هم در انواع پاستا، لازانیا و فیلینگ تارت‌ها. چه چیزی بهتر از این که با صرف ۳۰ دقیقه زمان پنیر خانگی و تازه‌ی آماده به مصرف خود را داشته باشید؟ اگر شیر و لیموترش یا سرکه در آشپزخانه دارید، طرز تهیه پنیر ریکوتا را بخوانید و همین حالا دست به کار شوید.

طرز تهیه سس خوشمزه زاتزیکی
دوشنبه 07 مهر 1399 17:00 | مخلفات
طرز تهیه سس خوشمزه زاتزیکی

یک سس سالم و خوشمزه برای ساندویچ‌ها و یا در کنار چیپس و ترتیلا!‌ طرز تهیه سس خوشمزه زاتزیکی را بخوانید و حتما آن را امتحان کنید.

طرز تهیه شکلات تلخ خانگی
چهارشنبه 02 مهر 1399 11:49 | مخلفات
طرز تهیه شکلات تلخ خانگی

گرچه شکلات تلخ را می توان به سادگی از فروشگاه‌ها خرید، اما تهیه آن در منزل و با طعم‌ها و اشکال متنوع می‌تواند سرگرمی خوشمزه‌ای برای شما باشد. طرز تهیه شکلات تلخ خانگی را بخوانید و آن را به فرصتی برای همکاری با بچه‌ها تبدیل کنید.

طرز تهیه سس آلفردو در خانه
سه‌شنبه 01 مهر 1399 14:12 | مخلفات
طرز تهیه سس آلفردو در خانه

به راحتی و در ۲۰ دقیقه سس آلفردو را آماده کرده و خانواده خود را به یک وعده پاستای خوشمزه مهمان کنید. طرز تهیه سس آلفردو در خانه را با ما بیاموزید.

طرز تهیه مربای تمشک با دانه چیا
شنبه 29 شهریور 1399 15:54 | مخلفات
طرز تهیه مربای تمشک با دانه چیا

مربایی ترش و شیرین و خوشمزه حاوی ویتامین‌های آ، ث و کلسیم که می تواند صبحانه شما را پربارتر کند. طرز تهیه مربای تمشک با دانه چیا را بخوانید و در صورت دسترسی نداشتن به تمشک آن را با توت‌فرنگی تهیه کنید.

طرز تهیه سس مارینارا خانگی
چهارشنبه 12 شهریور 1399 09:39 | مخلفات
طرز تهیه سس مارینارا خانگی

سسی تهیه شده از گوجه‌فرنگی تازه و سبزیجات که برای پختن غذاهای متفاوت به کار شما خواهد آمد. طرز تهیه سس مارینارا خانگی را بخوانید و این چاشنی خوشمزه را درست کنید.

طرز تهیه بلال شیرین با سس مخصوص
چهارشنبه 15 مرداد 1399 17:51 | مخلفات
طرز تهیه بلال شیرین با سس مخصوص

گرچه درست کردن بلال کبابی روی ذغال از تشریفات دورهمی‌های قدیمی محسوب می‌شد اما امروزه با سبک زندگی آپارتمان نشینی، شاید برای هرکسی برپا کردن آتش و تهیه بلال به این روش مقدور نباشد. در طرز تهیه بلال شیرین با سس مخصوص را به شما خواهیم گفت که روشی آسان و کم‌زحمت است.

طرز تهیه دیپ پیاز برشته
یک‌شنبه 05 مرداد 1399 14:54 | تغذیه
طرز تهیه دیپ پیاز برشته

در این مطلب طرز تهیه دیپ پیاز برشته را به شما می‌گوییم، سسی گیاهی و خوشمزه که از مایونز و خامه ترش تهیه می‌شود. این سس را می‌توانید با سبزیجات خام، نان برشته یا حتی همراه ساندویچ‌های خود میل کنید.

طرز تهیه سس هلندی
پنج‌شنبه 12 تیر 1399 22:29 | مخلفات
طرز تهیه سس هلندی

معمولا سس‌ها برای طعم دادن به غذاها و سالادها به کار می‌روند. اما انواع فروشگاهی و فرآوری‌شده آن حاوی نمک و شکر افزوده بوده و شما را برای استفاده از آن‌ها محدود می‌کنند. طرز تهیه سس هلندی را برای تجربه‌ی یک طعم جدید بیاموزید.

طرز تهیه ترشی گیلاس
دوشنبه 09 تیر 1399 16:20 | مخلفات
طرز تهیه ترشی گیلاس

فصل تابستان با میوه‌های خوش‌ آب ‌و رنگش ما را به درست‌کردن انواع مربا و ترشی تشویق می‌کند. گیلاس هم از میوه‌هایی است که همه‌ی محصولات تهیه‌شده از آن مانند مربا، ترشی و کمپوت، خوشمزه و پرطرفدار هستند. برای یاد گرفتن طرز تهیه ترشی گیلاس این مطلب را بخوانید.

طرز تهیه برگه سیب دارچینی
سه‌شنبه 20 خرداد 1399 15:13 | تنقلات
طرز تهیه برگه سیب دارچینی

برگه‌های سیب پخته به‌آسانی تهیه می‌شوند، این برگه‌ها سرشار از فیبر خوراکی هستند و تردی لذت‌بخش چیپس سیب‌زمینی را بدون چربی و کالری افزوده فراهم می‌کنند.

چطور به سرعت از همه چیز ترشی درست کنیم
شنبه 10 خرداد 1399 17:33 | مخلفات
چطور به سرعت از همه چیز ترشی درست کنیم

این راهنمای قدم به قدم به شما می‌آموزد چطور با استفاده از سبزیجات مختلف ترشی‌های سریع و یخچالی درست کنید. بله البته که می توانید یک بطری ترشی را بدون دردسر از سوپرمارکت بخرید، اما ترشی‌های خانگی خوشمزه‌تر و سالم‌تر هستند و درست کردن آنها ساده‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید.

طرز تهیه سس سیب خانگی
جمعه 09 خرداد 1399 16:13 | مخلفات
طرز تهیه سس سیب خانگی

با تهیه این سس سیب خانگی، دیگر نیازی به خرید محصولات فروشگاهی نخواهید داشت. این سس خانگی کاملا شیرین بوده و همراه با پنکیک بسیار عالی است. در ادامه یک روش ساده برای تهیه سس سیب را آموزش داده‌ایم.

طرز تهیه پاپ کورن خانگی
سه‌شنبه 23 اردیبهشت 1399 10:06 | مخلفات
طرز تهیه پاپ کورن خانگی

با اینکه انواع پاپ کورن آماده در فروشگاه‌ها وجود دارد اما آماده کردن آن در خانه بسیار ساده و همچنین سالم‌تر است. ما در اینجا طرز تهیه پاپ کورن خانگی را آورده‌ایم که می‌توانید به سادگی و ظرف چند دقیقه این تنقلات را آماده کنید. به یاد داشته باشید که پاپ کورن فیبر بالایی دارد و با خوردن آن دچار سیری کاذب خواهید شد و مناسب کسانی است که به دنبال کاهش وزن هستند.

طرز تهیه سس اسپاگتی خانگی با گوجه‌فرنگی تازه
یک‌شنبه 07 اردیبهشت 1399 08:02 | مخلفات
طرز تهیه سس اسپاگتی خانگی با گوجه‌فرنگی تازه

از این سس می‌توانید در تهیه غذاهایی مانند لازانیا و بادمجان با پنیر پارمسان نیز استفاده کنید.

طرز تهیه ترشی تخم‌ مرغ
یک‌شنبه 31 فروردین 1399 13:28 | مخلفات
طرز تهیه ترشی تخم‌ مرغ

شاید برایتان عجیب باشد، اما با تخم مرغ هم می‌شود ترشی تهیه کرد. البته طرز تهیه آن آسان است و می‌توانید ادویه‌هایی مانند پرک‌های فلفل قرمز، زردچوبه، پودر کاری و دانه‌های خردل برای طعم و رنگ دادن به آن اضافه کنید.

طرز تهیه ترشی گلابی
شنبه 23 فروردین 1399 09:31 | مخلفات
طرز تهیه ترشی گلابی

ترشی گلابی یکی از مخلفاتی است که در کنار غذای اصلی می‌تواند رنگ و طعمی ویژه به غذای شما ببخشد. طرز تهیه ترشی گلابی سبز خوراکی را بخوانید و یک چاشنی جدید برای کنار غذای خود داشته باشید.

طرز تهیه سس باربیکیو
پنج‌شنبه 07 فروردین 1399 16:32 | مخلفات
طرز تهیه سس باربیکیو

طرز تهیه یک سس باربیکیوی عالی را یاد بگیرید و از مهمانان خود با یک طعم باورنکردنی و جذاب پذیرایی کنید.

سه راهکار شگفت‌انگیز برای استفاده از آب ترشی
پنج‌شنبه 07 فروردین 1399 12:47 | مخلفات
سه راهکار شگفت‌انگیز برای استفاده از آب ترشی

ترشی‌ها چه خانگی باشند و چه از فروشگاه خریداری شده باشند، نه‌تنها یک خوراکی خوشمزه برای فصل تابستان هستند بلکه خوراکی پرطرفداری برای تمام سال محسوب می‌شوند. اما زمانی که ترشی‌ها تمام می‌شوند آیا باید تمام آب شور و ترش آن را دور بریزید؟ خیر، این کار اسراف است.